Czech   l   English   l   Deutsch
Úvodní stránka

Města a organizace

Videoprezentace

Mezi velmi kreativní propagační řešení patří videoprezentace. Ta může obsahovat jak historický vývoj města, tak jeho současnost. Dále může obsahovat kulturní památky, významné architektonické skvosty, okolní přírodu, kulturní vyžití – divadla, kina, muzea, festivaly a jiné pravidelně pořádané události. V neposlední řadě může taky zdůraznit sportovní a rekreační vyžití.
Samozřejmostí zůstává možnost cizojazyčné mutace a tvorba multimediálního CD/DVD. V současné době jsme schopni dodat veškeré pořady ve více jak v patnácti mutacích. Cz, Sk, En, De, Sk, Pl, I, Fr, Rus, Hu, Bg, Hr, Slo, Ua, E, … Většínu těchto mutácí dabujeme přímo u nás, případně v našich partnerských studiích dané země.
Tento film lze využít k prezentaci vašeho města nejen při konání veletrhů s cestovním ruchem, ale i při získávání dotací. Své uplatnění nalezne také při projekci v info centrech, případně webu.

Live záznam

Mezi naši další službu patří tzv. live záznam. Může to být například živý záznam koncertu, divadla, módní přehlídky.... Zde nabízíme zázemí až pěti profesionálních HD kamer, s komletním nasvícením a ozvučením scény. (ozvučení pouze pro účely záznamu.)
Samozřejmostí může být i využití kamerového jeřábu, či kamerové jízdy. Společně s našim partnerským studiem můžeme záznam pořídit s pomocí HDTV přenosového vozu. Výhodou je okamžitá komunikace režiséra a dramaturga s kameramany, a ovládání kamer přímo z vozu. Tím je zajištěno jak přesné barevné podání, tak i nejvhodnější využití kamer v dané chvíli.

Záznam vánočního koncertu Brno Brass Instruments

ukázka záznamu s vlastním zvukem a nasvícením scény

Krátký dokument

Jedná se zejména o krátké dokumety z folklórních festifalů, vernisáží, či slavnostních otvírání různých prostor, nebo výročních událostí. Stopáž u těchto pořadů bývá převážně do dvaceti minut.