Czech   l   English   l   Deutsch
Úvodní stránka

Kariéra

MF-Production je abiciózní česká společnost, působící na evropském trhu, specializující se na výrobu audiovizuálních děl, zejména v odvětví propagačních spotů, instruktážních a školících pořadů, multimediálních nosičů a veletržních upoutávek. MF-Production nyní hledá další profesionály a týmové hráče, kteří by posílili náš úspěšný tým a podpořili expanzi společnosti na tuzemském i zahraničním trhu.


Grafik, animátor

  • zaměření 3D pohyblivé animace
  • znalost software Cinema 4D; Maya
  • praxe v oboru výhodou
  • vlastní žl.

Prosím zašlete referenční ukázky vaší práce ve formě odkazů. Kontakt: mahdalova@mfproduction.cz

Casting

Hledáme muže a ženy všech věkových kategorií za účelem natáčení propagačních a prezentačních pořadů. Natáčení probíhá převážně na území ČR, případně střední Evropy. Natáčení trvá dle náročnosti (1 - 2 dny). Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám vaše kontaktní údaje doplněné o fotografii celé postavy + portrét. Kontakt: mahdalova@mfproduction.cz

Redaktor

Hledáme muže, nebo ženu pro tvorbu zpravodajství ze Zlínského kraje a tvorbu dokumentárních pořadů, točených na území ČR a SR. Požadujeme komunikativnost, samostatnost a dobrou výslovnost. Praxe v oboru výhodou.
Pracovní poměr: VPP
Kontakt: mahdalova@mfproduction.cz

Hlasový casting

Hledáme muže a ženy všech věkových kategorií pro dabování různých pořadů. Požadujeme dobrou výslovnost. Práce bude probíhat pouze ve studiu.
Pracovní poměr: VPP
Kontakt: mahdalova@mfproduction.cz